Розвиток міста: у 2020 році в Кривому Розі мають намір реалізувати 28 проєктів будівництва

IMG 0385

У рамках муніципальної Програми капітального будівництва в 2020 році завершать проєкти, розпочаті у 2019 році та почнуть реалізацію нових. Серед яких 14 проєктів комунального господарства та транспортної інфраструктури, 14 - у галузях охорони здоров’я, освіти, культури та фізичної культури і спорту.

Зокрема, минулого року виконано проєктування та будівництво більше 40 об’єктів житлово-комунального призначення, інженерно-транспортної інфраструктури, благоустрою, освіти, охорони здоров’я, культури та спорту.

Серед важливих для містян робіт: проєктування реконструкції котелень, зокрема розташованих на території промислового майданчика шахти «Гігант» на вулиці Дарвіна в Саксаганському районі та «Механобрчермет» на вулиці Телевізійній, 3 в Довгинцівському районі, які є складовим компонентом впровадження проєкту «Модернізація системи теплопостачання міста Кривого Рогу (І етап)», який місто реалізує разом з Європейським інвестиційним банком; проєктування будівництва комплексу з перероблення, знешкодження та складування твердих побутових відходів у Металургійному районі; будівництво дороги від вул. Гетьманської до вул. Електроніки в Саксаганському та Центрально-Міському районах довжиною 1,5 км; розробка проєкту з реконструкції привокзальної площі (32 000 м2) станції залізничного вокзалу Кривий Ріг – Головний.

82016166 525849041363562 4296807882759864320 n

«Також, серйозна підготовча робота виконана з проєктування по галузі освіти. Мова йде про проєктні роботи з будівництва системи водовідведення від школи №101. Для розширення мережі дошкільних навчальних закладів плануємо будівництво нового дитячого садка №38 у селищі Горького в Тернівському районі. Тривають роботи з будівництва мосту в парку ім. Ю.Гагаріна та реконструкція підземного переходу по вул. Лермонтова в Центрально-Міському районі», - зазначив заступник міського голови Олександр Катриченко.

У 2019 році проведена серйозна комплексна робота з модернізації мережі лікувальних закладів. Підготовлений проєкт та розпочатий капремонт будівлі інфекційної лікарні; виконані проєкти з реконструкції приміщень під амбулаторії
 за адресами: вул. Миколаївське шосе, 21 (Центрально-Міський р-н), вул. Ватутіна, 43/5, приміщення 129 (Покровський р-н), вул. Ватутіна, 61 (Покровський р-н), вул. Дружби, 2 (Інгулецький р-н).

Один із масштабних медичних проєктів - реконструкція приміщень під амбулаторію на мкр. Сонячний, 25 з цілодобовим відділенням невідкладної допомоги. У 2020 році ця нова, сучасна амбулаторія гостинно відчинить двері для понад 12 тисячі мешканців.

переход