У Кривому Роз кожна дитина з багатодітної родини отримає одноразову соціальну допомогу

1

За ініціативи міського голови Юрія Вілкула вперше у 2020 році буде надана одноразова матеріальна допомога багатодітним родинам на кожну дитину.

Багатодітна родина - це родина, яка виховує трьох і більше дітей. «У нашому місті мешкає близько 4 тисяч таких сімей, в яких понад 13 тис дітей. Це - діти віком до 18 років та діти, які навчаються за денною формою навчання у професійно-технічних та вищих навчальних закладах, до досягнення ними 23 років», - зазначила Світлана Головатюк, заступник директора департаменту–начальник відділу у справах сім’ї і молоді.

У міському бюджеті-2020 не тільки збережені всі соціальні виплати, а й збільшено розміри існуючих допомог та запроваджено нові виплати.

Так, вперше за ініціативи міського голови та підтримки депутатів міської ради, на січневій сесії прийнято рішення про надання одноразової матеріальної допомоги багатодітним родинам.

«Багатодітні сім’ї – той соціальний сектор, на який має звертати увагу та підтримувати влада всіх рівнів. Більш за все вони потребують матеріальної допомоги. Тому, вперше у 2020 році підтримку із міського бюджету отримають всі діти з багатодітних криворізьких родин. Якщо родина отримає статус багатодітної тільки у цьому році, вона теж має право на таку одноразову допомогу у розмірі 1000 грн на кожну дитину», - сказала Світлана Головатюк.

С.Головатюк

Варто зазначити, що на таку допомогу мають право також багатодітні родини з числа внутрішньо- переміщених осіб, які проживають і зареєстровані у Кривому Розі.

Для оформлення одноразової матеріальної допомоги необхідно одному із батьків звернутися до комітету у справах сім’ї та молоді у районі за місцем реєстрації з пакетом документів: паспорт, ІНН, посвідчення багатодітної родини та свідоцтва про народження дітей, і написати заяву.

Заяви та документи будуть прийматися до 1 грудня 2020 року.