У Кривому Розі нові тролейбуси вийшли на новостворений маршрут №5

8

У Кривому Розі з 11 лютого додався ще один тролейбусний маршрут №5 - площа Визволення – ст. Електрозаводська. Саме на ньому будуть задіяні п’ять нових тролейбусів, що прийшли у місто у рамках співпраці з Європейським банком реконструкції та розвитку. Нову техніку проінспектував міський голова Юрій Вілкул.

«Місто системно працює у напрямку посилення комунального транспорту та розширення маршрутної мережі. Наприкінці минулого року ми  отримали чотири сучасні тролейбуси, які вже вдало працюють на маршруті №20. На початку лютого зайшли чергові п’ять нових гібридних тролейбусів. Сьогодні з площі Визволення вони розпочнуть працювати на новому маршруті для зручності мешканців житлового масиву Більшовик, КРЕСу та мікрорайону Зарічний», - зазначив міський голова Юрій Вілкул.

Надходження у місто сучасних тролейбусів відбувається у рамках спільного проєкту Кривого Рогу та Європейського банку реконструкції та розвитку. «Всього місто має отримати 54 машини, 9 вже на підприємстві «Міський тролейбус», очікуємо наступні партії протягом 2020 року згідно графіку. Всі отримані транспортні засоби є економічними та більш зручними для пасажирів, пристосовані для перевезення осіб з обмеженими можливостями. Перед виходом на лінію вся техніка пройшла випробування, перевірку технічного стану та була зареєстрована», - сказав Олександр Приходько, директор КП «Міський тролейбус».

Новий маршрут №5 з’єднає три райони: Центрально-Міський, Саксаганський та Покровський. «Створений новий напрямок зв’яже пл. Визволення з мікрорайоном Зарічний через 95-й квартал – Техбаза – Більшовик – Піонер-КРЕС до мікрорайону Зарічний (станція Електрозаводська). Відтепер у цьому напрямку працюватиме 4 тролейбуси і один буде в резерві. Інтервал руху транспорту складатиме 25 хвилин», - сказав Олександр Приходько.

2

3

4

Для зручності пасажирів з розкладом руху по маршруту №5 можна ознайомитись на Криворізькому ресурсному центрі та в салонах тролейбусів.

«Дуже зручний маршрут, адже  донедавна не було тролейбусного сполучення між  площею Визволення та   мікрорайоном Зарічним. Там великі житломасиви, багато дорослих,  діток, які їздять в театри, парки. Крім того,  що це  дуже потрібний маршрут, він ще й комфортний. Приємно проїхатись в нових, гарних, сучасних тролейбусах!», -  поділилася враженнями криворожанка Ірина. 

Для зручності пасажирів, з розкладом руху по маршруту №5 можна ознайомитись на Криворізькому ресурсному центрі та в салонах тролейбусів. Перевезення пасажирів пільгових категорій на цьому маршруті буде здійснюватися без обмежень, для інших - за одним із найнижчих тарифів серед міст України – 2,5 грн.