Перспективи розвитку козацтва у Кривому Розі

6 лютого 2013 Інститут розвитку міста та громадська організація «Інгульська Паланка Війська Запорозького Низового» підписали угоду про співробітництво з метою сприяння розвитку козацтва у місті. Було створено робочу групу з реалізації проекту «Козацьке місто», до якої увійшли представники Інгульської Паланки Війська Запорозького Низового, Інституту розвитку міста, провідні краєзнавці та історики.

Нагадаємо, що головна мета проекту – популяризація ідеї козацтва, актуалізація уваги громадськості на історичній минувшині регіону, створення привабливого бренду Кривого Рогу для позиціонування його не лише як промислового, а й славетного козацького міста.

Найближчим часом планується проведення наступної зустрічі членів робочої групи з метою обговорення переліку заходів щодо впровадження проекту та першочергових кроків з його реалізації.

Отож, закладено основу плідної співпраці громадської організації та Інституту розвитку міста довкола спільної мети – відродження історичної пам'яті козацького минулого Кривого Рогу.