«З турботою про людей: у лютому більше 15 тисяч криворіжців отримають допомогу з міського бюджету»

IMG 6363

За ініціативи мера Юрія Вілкула у 2020 році тим або іншим видом соціальної підтримки буде охоплений кожен третій криворіжець. На лютневому засіданні виконкому підтримані  29 соціальних проєктів-рішень.  Як завжди, місто підтримує учасників бойових дій, чорнобильців, малозабезпечені родини, мешканців з обмеженими можливостями та дітей, які потребують лікування.

 Директор департаменту соціальної політики Інеса Благун доповіла: «Сьомий рік  у Кривому Розі діє  комплексна Програма соціальної підтримки учасників АТО (ООС)   та членів їх сімей. За цей час з міського бюджету спрямовано 166 млн грн. На 2020 рік передбачено 52 млн 984 тис грн.

У лютому  одноразову матеріальну допомогу отримають  1000 учасників бойових дій на загальну суму 5 млн грн; 203 сім’ї та 82 дитини загиблих (померлих), перебуваючих у полоні або зниклих безвісти  воїнів  отримають щомісячну допомогу у розмірі прожиткового мінімуму.  167 бійцям  з інвалідністю внаслідок війни АТО/ООС  нададуть щомісячну допомогу».

IMG 6362Продовжується виплата одноразової матеріальної допомоги містянам  у зв’язку із скрутним матеріальним становищем та значними витратами на лікування чи поховання рідних.

«За підготовленим проєктом рішення  у лютому  допомогу з міського бюджету отримають  404 криворіжця на загальну суму 1,2 млн грн, переважна кількість з яких, а саме 249 чоловік  - на лікування. У січні таку допомогу отримали 504 криворіжця на загальну суму 1,5 млн грн», - зазначила Благун.

Місто турбується про ветеранів і щороку до Дня визволення Кривого Рогу  з міського  бюджету надається матеріальна допомога визволителям. «На превеликий жаль йдуть з життя наші захисники.  Сьогодні у місті лише один визволитель, учасниця бойових дій в роки Другої світової війни, фронтова медична сестра, ветеран праці Валентина Іванівна Погорілова», - сказала І. Благун.

IMG 6364За ініціативи мера Юрія Вілкула у 2020 році тим або іншим видом соціальної підтримки буде охоплений кожен третій криворіжець. На це у міському бюджеті заплановано  700 млн грн. Муніципальна  комплексна програма соціального захисту над  розробкою якої працювало багато спеціалістів, охоплює різні категорії мешканців. Це - і багатодітні сім’ї, і сім’ї учасників АТО, афганці, чорнобильці, школярі та багато інших.