«Інститут розвитку міста Кривого Рогу» та «Національна туристична організація України» уклали спільну угоду про співпрацю

Комунальне підприємство «Інститут розвитку міста Кривого Рогу» Криворізької міської ради та Громадська спілка «Національна туристична організація України» уклали спільну угоду про співпрацю.

Входження в «Національну туристичну організацію України» є важливою складовою промоції та розвитку туризму в нашому місті.

Президент Національної туристичної організації України Іван Ліптуга підкреслив: «Україна має величезний природний та культурний туристичний потенціал, який потрібно перетворити в конкурентоспроможний національний туристичний продукт. У цьому можуть допомогти Організації управління дестинацією (DMO), створені в областях, містах і громадах, а також програма «Конкурентоспроможна економіка України» (USAID). Цілі таких організацій – плідне партнерство органів влади, бізнесу та зацікавлених сторін для ефективного маркетингу туристичних дестинацій».

В рамках співпраці Кривий Ріг прийняв участь у першому етапі навчальних семінарів для представників регіональних та локальних туристичних організацій (РТО та ЛТО). Семінар проводив міжнародний експерт Mathias Brandt – екс-керівник проекту GIZ Ukraine з маркетингу та брендингу міст України і розробки дорожньої карти «На шляху до Національної туристичної організації України» (2010 – 2014).