Туристична майстерня індустріального Кривого Рогу: у місті відбувся семінар на тему створення та просування бренду в соцмережах

За підтримки "Інституту розвитку міста" у Центральній бібліотеці Кривого Рогу відбувся семінар на тему створення та просування бренду в соціальних мережах "Туристична майстерня індустріального Кривого Рогу 3.0".

Захід відвідали промислові підприємства, туроператори та турагентства, гіди, музейники, готельєри, представники закладів харчування та інші.

Експерти розвитку Social Media Marketing (SMM) познайомили учасників семінару з базовими інструментами та тенденціями, а також методами їх вірного використання. Наразі пріоритетним напрямком #ІРМ є розробка туристичних пропозицій та співпраця з широким колом партнерів.

"Ми продовжуємо велику комплексну роботу по створенню туристичного кластера в Кривому Розі. Дякую за плідну співпрацю "Інституту розвитку міста", разом ми ділимося досвідом та напрацюваннями задля розвитку туризму Кривбасу", - підкреслила завідуюча Центральної бібліотеки Валентина Косих.