Нові ідеї молоді міста: у Кривому Розі відбувся тренінг OpenSpace

«Інститут розвитку міста» в межах програми «Нова генерація» організував проведення тренінгу по співпраці з молоддю у форматі OpenSpace: «Соціальне підприємництво». Захід відбувся на базі Криворізького національного університету.

Соціальне підприємництво – один із шляхів розбудови громадянського суспільства за принципами сталого розвитку, а підприємницька активність молоді – це вияв проактивної позиції.

Учасники тренінгу підготували унікальні проекти та ідеї розвитку міста, ознайомились з досвідом успішних практик українських соціальних підприємців (громадський ресторан Urban Space, еко-ферма «Лавандовий гай», «Промприлад. Реновація»).

Студентська молодь згенерувала більше 10 ідей та проектів. Особливе значення учасники приділили проекту «Студ ленд», метою якого є створення унікальної «території креативного дозвілля» на базі університету та об'єднання студентського активу.

Не обділили увагою ініціативні криворіжці й більш глобальні проекти для міста, серед яких: соціальний центр переробки мотлоху і відходів Trash rececling; впровадження ресурсозберігаючих технологій; переробка та сортування паперу, пластику, скла; центр розвитку субкультур «Креатив без обмежень»; майстер-класи та інше.