EUROFEST у європейському місті спорту: який район Кривого Рогу зустріне фестиваль цього року?

Заздалегідь, організаторами EUROFEST і було прийнято рішення - проводити захід по черзі в різних районах міста. Тому вже кілька років головна святкова локація EUROFEST переміщується міськими районами. У 2020-му році EUROFEST буде приймати Інгулецький район (житловий масив Південного ГЗК). Фестиваль пройде 16 травня в парку імені Савицького.

Заступник міського голови Андрій Полтавець провів робочу нараду с підготовки до фестивалю. Були затверджені основні локації EUROFEST. Першу організаційну нараду з підготовки до фестивалю провів міський голова Юрій Вілкул.

«Щороку ми намагаємося провести EUROFEST в новому форматі, з огляду на побажання і ідеї активної громади та молоді. Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь в організації та проведенні свята, приходьте з ідеями і конкретними пропозиціями!», - сказав заступник міського голови Андрій Полтавець.

На території парку, площа якого становить 9 гектарів, знаходиться шаховий клуб, тренажерний майданчик під відкритим небом, танцювальний майданчик з малою сценою, футбольно-баскетбольний майданчик і майданчик для скейтбордингу. А біля самого парку розташовано футбольний стадіон.

Символом парку, з недавніх пір, є колонада з вітальним написом і сучасною світловою конструкцією. Також на території парку відкриті пам'ятні місця: пам'ятник воїну-визволителю та меморіальні плити.

Нагадаємо, що в минулому році EUROFEST пройшов у Металургійному районі (парк ім. Богдана Хмельницького). Подивитися свято прийшло близько 60 тисяч гостей та жителів нашого міста.