Рішення Уряду щодо карантину в транспорті: з 18 березня швидкісний трамвай у Кривому Розі, як і метро по всій країні, призупиняє роботу до 3 квітня

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 16 березня 2020 р №215 у Кривому Розі міською комісією з питань техногенно–екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій заборонено перевезення пасажирів криворізьким метро - швидкісним трамваєм з 00.00 годин 18 березня до 3 квітня. Пасажирське перевезення у місті буде здійснюватися виключно наземним транспортом.

«Постанова Кабміну стосується метрополітенів у всіх містах України. За добу щодня «Швидкісним» користується в середньому близько 80 тисяч дорослих, дітей, людей похилого віку. Але головне в цій ситуації - життя і здоров’я людей. Щоб мінімізувати для криворіжців незручності, які можуть виникнути через дане рішення, будуть вжиті всі заходи, щоб забезпечити на маршрутах максимальну кількість одиниць наземного транспорту. Весь міський комунальний транспорт буде працювати в максимальному режимі, при цьому всі пільги на проїзд для криворіжців зберігаються в повному обсязі», - підкреслив начальник міського відділу транспорту та зв’язку Сергій Сиротюк.

Нагадаємо, що Уряд з 18 березня тимчасово призупинив, до завершення карантину, авіа, залізничні та автобусні сполучення між містами. Особистий транспорт громадян може здійснювати рух без обмежень.