У Кривому Розі продовжується розбудова муніципальної системи відеоспостереження

По місту встановлять більше 700 сучасних багатофункціональних відеокамер

Раніше було встановлено близько 150 відеокамер на основних перехрестях та в місцях найбільшої концентрації транспорту. У 2019 році мер Юрій Вілкул прийняв рішення про те, щоб подальший розвиток системи безпеки у Кривому Розі місто взяло на себе.

На робочій нарад із питання реалізаціі програми «Безпечне місто» розробники системи доповіли міському голові Юрію Вілкулу, що проєктні роботи добігають кінця. На завершальній стадії - погодження проєкту з правоохоронними органами. В червні планується завершити процедуру проєктування та перейти безпосередньо до другого етапу впровадження системи відеоспостереження.

Всього, в рамках муніципальної програми «Безпечне місто» у Кривому Розі встановлять 700 відеокамер, які будуть функціонувати в цілодобовому режимі, контроль за їх роботою здійснюватиме місто.

«Це – безпека наших мешканців, адже до нашого серверного обладнання матимемо можливість підключити додаткові відеокамери від сторонніх користувачів. Зокрема, житлові будинки, ОСББ, школи, дитячі садочки парки, сквери. До речі, у бюджетних закладах вже встановлено більше 50 приладів спостереження. Стосовно зон відпочинку, то відеокамери вже встановлені у парку Ф.Мершавцева, завершений перший етап проєктування у парку Б.Хмельницького», - зазначив мер Юрій Вілкул.