З Днем Європи, європейський Кривий Ріг!

Третьої суботи травня в Україні традиційно відзначають День Європи. В останні роки це свято набуло особливого значення для криворіжців та, загалом, українського народу. У День Європи ми окреслюємо наші спільні цінності, спільну історію, та найголовніше – наше спільне майбутнє.

Нажаль, цього року наше місто не побачить фестиваль EUROFEST, що став одним з найбільш значущих подій року в Кривому Розі. У 2020 році організатори фестивалю планували його провести в Інгулецькому районі (житловий масив Південного ГЗК), в парку ім. Савицького. Але на заваді стала всесвітня пандемія.

Тепер у організаторів EUROFEST є цілий рік на підготовку, щоб у 2021 році фестиваль став наймасштабнішим за всю історію його проведення. Нагадаємо, що в минулому році EUROFEST пройшов у Металургійному районі (парк ім. Богдана Хмельницького). Подивитися свято прийшло близько 60 тисяч гостей та жителів нашого міста.

Проте цього року через пандемію та карантинні обмеження більшість заходів відбудеться в онлайн-режимі. Якщо Ви хочете взяти участь у цікавих квестах, іграх та вікторинах на європейську тематику запрошуємо на інформаційний портал.

День Європи – символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на тотожних цінностях та інтересах.

Зі святом, Кривий Ріг!