16 травня в Україні відзначають День Європи. Міський голова Юрій Вілкул привітав криворіжців з цим святом

Шановні земляки!

Вітаю вас зі святом Дня Європи в Україні! Цей день є символом дружніх відносин і співпраці з Європейським Союзом та чудовою нагодою дізнатися більше про культури європейських країн. Відзначення Дня Європи є важливим кроком у зміцненні самоідентифікації України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи.

Кривий Ріг надає особливого значення цьому святу, відзначення якого у минулих роках супроводжувалося яскравими заходами, у яких традиційно беруть участь представники національних меншинств, гості з інших міст України, представники європейських держав. Цього року, враховуючи ситуацію, такий формат заходів скасовано, проте кожен з нас може святкувати День Європи вдома – на відстані, але у єдності. Впевнений, що разом ми подолаємо будь-які труднощі та продовжуватимемо працювати на благо рідного міста.

Свої вітання криворіжцям з Днем Європи, 245-ю річницею заснування міста та 100-річчям міської ради висловила посол Федеративної Республіки Німеччини в Україні Анка Фельдгузен, яка також підкреслила важливість відзначення цього свята у цей складний період.

Щиро бажаю здоров'я та гарного святкового настрою!