У Кривому Розі до літнього сезону відновили роботу майже усі фонтани

У Кривому Розі приводять до ладу місця відпочинку містян. З минулого тижня запрацювали майже всі фонтани. У червні завершуються роботи з реконструкції фонтану біля виконкому міської ради.

«Карантин змусив криворіжців залишатися по домівках, але зараз зони відпочинку відкрито. Мешканці із задоволенням виходять на прогулянки, тому ми постаралися, й усі роботи було виконано вчасно. Зараз вже працюють майже усі фонтани. В червні після комплексної реконструкції відновить свою роботу й фонтан на площі Молодіжній, біля виконкому міськради» - зазначив мер Юрій Вілкул.

Фонтани будуть працювати переважно у святкові та вихідні дні, і другу половину буднього дня.

Нагадаємо, що в Кривому Розі дев'ять фонтанів. У Покровському районі на кільці 44-го кварталу (вул. Мусоргського), фонтан у парку Шахтарський, а також у дитячому парку по вул. Ногіна; у Металургійному районі фонтани прикрашають площу Молодіжну та парк Богдана Хмельницького; у Центрально-Міському районі — пішохідний фонтан на Театральній площі та у парку ім. Ф. Мершавцева; в Інгулецькому — в парку імені Савицького і на проспекті Перемоги.

Всього, за п'ять років у Кривому Розі в рамках програми мера Юрія Вілкула з благоустрою відновлено 5 фонтанів і побудовано 3 нових, висаджено майже 10 тисяч дерев, реконструйовано 24 парки та сквери.