Інститут розвитку міста долучився до розробки Плану реалізації Комплексної стратегії розвитку Дніпропетровської області

У Дніпропетровській області продовжується робота з розробки Плану реалізації Комплексної стратегії розвитку Дніпропетровської області на період до 2015 року.

Черговим етапом у цій роботі визначено програмування, мета якого – провести відбір проектів, визначити час для їх впровадження, підготувати ефективну послідовність реалізації Комплексної стратегії з точки зору людських, технічних і фінансових ресурсів.

Для ефективного проведення відбору проектів заплановано ряд засідань за участі регіональних експертів на базі Дніпроблради.

12 лютого 2013 року в.о. директора Інституту розвитку міста Андрій Нагорний прийняв участь у засіданні на тему: «Зменшення економічних дисбалансів» (розвиток малого та середнього бізнесу, залучення інвестицій для периферійних районів, комерціалізація наукових розробок тощо).

У процесі заходу були обговорені та запропоновані проекти, що будуть впроваджені в межах реалізації економічної складової Комплексної стратегії розвитку Дніпропетровської області на період до 2015 року.

Особливу увагу було звернено на проект створення у Кривому Розі віртуального бізнес-інкубатору та на заходи в межах реалізації Програми розвитку промислового туризму у Кривому Розі на 2013-2015 роки.