У Кривому Розі реалізують 11 проєктів з ремонту зовнішнього освітлення 

У Кривому Розі продовжуються роботи з благоустрою, важливою складовою яких є проведення капітальних ремонтів та будівництва мереж зовнішнього освітлення. У 2020 році встановлять сучасні світлодіодні світильники на 5-ти центральних проспектах: Гагаріна, Металургів, Миру та вулицях Петра Калнишевського і Лермонтова.

Міський голова Юрій Вілкул провів робочу нараду з проведення капітального ремонту мереж зовнішнього освітлення по вулиці Лермонтова у Центрально- Міському районі: від площі Визволення до проспекту Миру. Роботи тут добігають кінця. 100% проведено заміну 13 залізобетонних опор, 5 шаф керування зовнішнім освітленням, кабельної лінії – 4 кілометри, та змонтовано 85% (204 шт) нових світлодіодних світильників.

«5 років тому ми розпочали комплексну роботу з модернізації системи освітлення у місті. За цей час нам вдалося замінити 190 км мереж зовнішнього освітлення, замість старих натрієвих ламп встановили 5 700 енергозаощадних світлодіодних світильників. У 2020 році зосередили увагу на освітленні 5-ти головних проспектів.
На сьогодні вже завершений капремонт мережі зовнішнього освітлення по вулиці Петра Калнишевського (від вулиці Кривбасівська до площі Визволення) а коли закінчимо проєкт по вулиці Лермонтова, то кількість світильників збільшиться майже вдвічі, за рахунок додаткового підсвічення тротуарів та пішохідних переходів», - сказав мер Юрій Вілкул.

Крім заміни освітлення на центральних вулицях у 2020 році планується реалізувати 6 проєктів на внутрішньо-квартальних дорогах та прибудинкових територіях. Зокрема: по мікрорайону Всебратське-2, вул. Миколи Ходича від вул. Цвейга до будинку №9 на вул. Миколи Ходича, від вулиці Петра Калнишевського вздовж річки Саксагань до будинку №25 по вулиці Черняховського, на вулиці Чарівна від будинку №1Б до будинку №8 та вул. Закарпатська від будинку №1 до будинку №33, на прибудинковій території житлових будинків №№2,3,4,5,7,8,9,10,11,12, 13,14, 15,16,17,18 по вулиці Карбишева, по вулицях Урюпінській, Праці та Лаштоби.

Юрій Вілкул відзначив, що місто ремонтує не лише існуючі мережі, але й освітлює вулиці, на яких зовнішнього освітлення не було з початку забудови. Таких у цьогоріч 4: на бульварі Маршала Василевського від скверу на вул. Співдружності вздовж дитячого садка №270 (бульвар М. Василевського до вул. Милорадівської), на прибудинковій території житлових будинків №№44,46,48,50,52,54 на пр. Миру, по вулицях Олександра Станкова та Таїсії Буряченко.

Термін служби сучасних світлодіодних світильників перевищує традиційні лампи в 4-6 разів, вони мають більш високу світловіддачу, стійкість у роботі при негативних температурах, економічність у споживанні електричної енергії та не містять небезпечних речовин, які потребують утилізації.