У Кривому Розі реконструюють найбільший стадіон - «Металург»

Комплексний проєкт з реконструкції стадіону був розроблений коштом міста за завданням мера Юрія Вілкула. У квітні 2020 року стартував перший етап робіт: реконструкція західної частини фасаду стадіону. Це - спільний проєкт міста та області.

Буде проведена повна реконструкція власне стадіону, трибун та підтрибунних приміщень. Роботи включають: заміну віконних блоків на енергозберігаючі, монтаж алюмінієвих вітражів, встановлення воріт, утеплення фасаду та облаштування цоколю облицювальними плитами, утеплення цокольної частини, ремонт та утеплення покрівлі, облаштування ганку, ремонт цегляної кладки та балки.

Паралельно з цим, зараз державну експертизу проходить другий масштабний проєкт, пов’язаний із реконструкцією трибун та підтрибунного простору.

Він охоплює три черги будівництва. Перша - будівництво нового металевого навісу, сходів та сидінь, гідроізоляцію приміщень, другий етап – ремонт підтрибунних приміщень, де розміщуються спортивні секції, третя черга – заміна зовнішнього освітлення та благоустрій та реконструкція футбольного поля (підігрів та полив).

На разі, міським головою досягнута домовленість з підприємством «Арселор Міттал Кривий Ріг» щодо виділення, у рамках програми соціального партнерства, фінансового ресурсу - 50 млн грн на ремонт трибун.

За матеріалами Управління преси та внутрішньої політики виконкому Криворізької міськради.