До дня Незалежності України буде завершено капітальний ремонт дороги на проспекті 200-річчя Кривого Рогу

Кривий Ріг реалізує п’ять масштабних дорожніх проєктів. Дотримання графіків та темпи робіт контролює міський голова Юрій Вілкул. Про це повідомили у міському управлінні преси та внутрішньої політики.

На завершальному етапі 3 об’єкти: капремонти доріг на проспекті 200-річчя Кривого Рогу й на вулиці Сергія Колачевського та нове будівництво автодороги від мікрорайону Сонячний до вулиці Спаської. За кошти міського бюджету розробляється проєктно-кошторисна документація ще двох проєктів: з капітального ремонту дороги на вулиці Едуарда Фукса та нового будівництва дороги від вул. Гетьманської до вул. Електроніки.

Також, до кінця липня будівельники планують завершити капремонт дороги на найдовшій вулиці міста Сергія Колачевського. У 2018 році спільним коштом міського та обласного бюджетів розпочато капітальний ремонт третьої, завершальної ділянки дороги. На разі, тривають завершальні роботи з  відновлення асфальтового покриття на тротуарах (непарна нумерація будинків), встановлення дорожніх знаків та огороджувальних турнікетів.

У вересні цього року завершиться нове будівництво автодороги від мкр-ну Сонячний до вул. Спаської.