Ю. Вілкул: Будуємо місто разом - з 3 серпня стартує прийом заявок на участь у конкурсі проєктів місцевого розвитку «Громадський бюджет-2021»

Для реалізації більшої кількості проектів криворіжців за ініціативою мера Юрія Вілкула збільшується фінансування проєкту з 26 млн грн до 30 млн грн, а також зменшується співфінансування - з 5% до 2% по освітнім та муніципальним проектам, а по молодіжним та соціальним - взагалі воно відсутнє.
Криворіжців запрошують долучитися до гарних та корисних змін у рідному місті. Проєкти будуть розподілені на чотири категорії: муніципальні, освітні, молодіжні та соціальні. Всі, хто мають власні ідеї і прагнуть втілити іх у рідному місті, запрошуються до участі у тренінгах, на яких вони детально дізнаються про умови та етапи проведення конкурсу «Громадський бюджет». Навчання проходитимуть з 31 липня по 13 серпня.
«Давайте разом змінюватимемо рідний Кривий Ріг! Дуже приємно та знаково, що у «Громадському бюджеті-2020» із загальної кількості учасників 47% - автори віком від 18 до 35 років. Добре, що молодь - активна та ініціативна, пропонує своє бачення, свої проєкти розвитку, а місто допоможе іх реалізувати!», - підкреслив мер Юрій Вілкул.
Громадський бюджет цього року став рекордним за кількістю голосуючих - майже 81 тисяча криворіжців. Для прикладу,за проєкти 2019 року свої голоси віддали 66,8 тисяч мешканців міста.
Цьогоріч буде реалізовано 50 проєктів-переможців на суму 25 млн 935 тис грн, за напрямками: 13 освітніх проєктів, 11 молодіжних та 26 муніципальних.
«Родзинка «ГБ-2020» - запровадження категорії «молодіжні проєкти», яка не передбачала внесення авторами обов’язкового співфінансування. Ця категорія стає все більш популярною й активною.
Детальніше про конкурс тут: https://gb.kr.gov.ua/