Реконструкція басейну палацу водних видів спорту ДЮСШ №1 – на завершальному етапі

Міський голова Юрій Вілкул провів робочу нараду по комплексної реконструкції об’єктів ДЮСШ №1. Так, роботи у палаці водних видів спорту, на 50 метровому басейні вийшли на завершальну стадію.

«Місто вклало в цей об’єкт багато зусиль, було дуже непросто, адже басейн не ремонтувався десятки років, довелося замінювати практично все й по суті ми будуємо новий сучасний басейн. З новою чашею, спортивними залами, оновленими комунікаціями, обладнанням, системою очистки води та інше. Всі непередбачувані ситуації, які виникали під час демонтажу та ремонту – усунули. Це буде дійсно новий спортивний об’єкт зі зручними, комфортними умовами для занять як дітей, так і дорослих», - сказав міський голова.

Зараз в басейні вже виконані ремонтні роботи в приміщеннях для тренажерів, завершується ремонт у роздягальнях та душових. Чаша басейна пройшла випробування й на 75% облицьована. Цю роботу планують завершити у другій половині серпня. А далі розпочнеться заповнення чаші водою з очищенням, фільтрацією й пусконалагоджувальні роботи. Також триває ремонт холу та закінчується виконання робіт із зовнішнього благоустрою, а саме: ремонт цоколя приміщення басейну.

Ремонтується не тільки сама будівля, але й впорядковується прилегла до палацу водних видів спорту територія. Мер поставив завдання завершити всі роботи та підготувати басейн до запуску до початку навчального року.