У Дніпрі стартували зйомки серіалу про життя Олександра Поля

У Дніпрі стартували зйомки документального серіалу про життя першого Почесного громадянина Катеринослава Олександра Поля. Перший знімальний день пройшов на Монастирському острові.

Семисерійний документальний фільм розкриє всі аспекти життєвого шляху Олександра Поля - підприємця, мецената і краєзнавця. У дитинстві Олександр виховувався на повазі до українських традицій, до рідної землі. Закінчив університет, отримав спеціальність дипломата, але повернувся додому, щоб організувати власну сільськогосподарську справу. Працюючи в земстві, займався селянською реформою, яка призвела до скасування кріпосного права. Пристрасть до пошуку артефактів минулого привела Поля до виявлення залізної руди.

Це дозволило перетворити територію сучасної Дніпропетровської області в потужний промисловий регіон. Серіал починається з того моменту, коли бабуся розповідає маленькому Олександру про історію краю і предків майбутнього Почесного громадянина Катеринослава.

Серіал буде зніматися в рекордно короткі терміни. Весь матеріал відзнімуть і змонтують за півтора місяці. Першу серію планують показати через два тижні.