У Кривому Розі продовжується реалізація проєктів-переможців впровадженого мером конкурсу «Громадський бюджет»

Всього реалізовано понад 250 проектів у різних районах міста. А у парку Саксаганський втілений у життя проєкт «Парк мрії».

У минулому році, за кошти міського бюджету, всі куточки парку яскраво освітили. Було встановлено 92 нові електроопори з сучасними LED-світильниками. Була проведена реконструкція фонтану. Також, у рамках реалізації проєкту конкурсу «Громадський бюджет» облаштовано літню естраду та майданчик під відкритим небом, розрахований на 240 глядацьких місць. Тепер, у рамках реалізації проєкту в парку Саксаганському облаштовано своєрідний творчо-концертний куточок, 2 входи арочного типу з підсвіткою та встановлено навіс над сценою.

«Ми завжди підтримаємо та допоможемо ініціативним та активним криворіжцям, які хочуть змін у нашому місті. Завдяки таким небайдужим городянам парк «Саксаганський» поповнюється новими комфортними зонами відпочинку. Ще більше колективів художньої самодіяльності, художників, артистів зможуть подарувати глядачам святковий настрій, а криворіжці та гості міста будуть чудово проводити своє культурне дозвілля», - сказав, спілкуючись з переможцями конкурсу, мер Юрій Вілкул.

«У нашому парку завжди багато дітей на роликах та велосипедах, молоді сім’ї з дитячими візочками, спортсмени на алеях, дорослі люди з книжкою в руках або просто в розмовах. Таке розмаїття творчого та культурного життя потребувало вдосконалення. Ми назвали наш проєкт «Парк мрії». А встановлені арки з підсвічуванням стануть яскравою візитівкою для району», - сказала Вікторія Ничипорук, авторка проєкту.