Для зручності та комфорту містян: муніципальний транспорт Кривого Рогу поступово переходить на безготівкову оплату за проїзд 

Програма мера Юрія Вілкула з розвитку міськелектротранспорту: задля підвищення якості пасажирських перевезень та зручності пасажирів у трамваях, тролейбусах і відтепер і в автобусах, впроваджується система безготівкової оплати за проїзд.

У тестовому режимі в 10-ти автобусах встановили пристрої - валідатори для безготівкової оплати проїзду та автоматизованого обліку пасажирів. До кінця року у міських автобусах, тролейбусах та на станціях швидкісного трамваю буде встановлено 452 валідатора з друком квитка.

Олександр Катриченко, заступник міського голови сказав: «На першому етапі ми запровадили електронні термінали, які знаходяться у кондукторів на всіх видах транспорту. Наступний етап – встановлення валадідаторів, що дозволять не тільки безготівково розраховуватися, а й повноцінно вести облік, з відповідною статистикою, про кількість та категорії пасажирів, які скористалися громадським транспортом. Також, оплатити проїзд у муніципальному транспорті можна буде за допомогою «Картки криворіжця», «Транспортною картою», банківською картою та власними гаджетами. Поки система працюватиме у тестовому режимі на 10 автобусах. Розібратися з нею пасажирам допомагатимуть кондуктори. До кінця року у всіх автобусах, тролейбусах та на станціях швидкісного трамваю буде встановлено 452 валідатора».

Перші пристрої встановлять на 10 автобусах та на 14 станціях швидкісного трамвая. Через технічні характеристики транспорту, на одній машині може бути три валідатора, а на іншій два.

«До кінця року на станціях швидкісного трамваю звершать монтаж 41 стаціонарного валідатора, 231 пристрій з друком квитка встановлять у надземних трамваях та 180 валідаторів у тролейбусах та автобусах. Наразі, Кривий Ріг отримує європейську модель розрахунку пасажирів за проїзд у міському транспорті та звітність для підприємств», - сказав директор КП «Центр електронних платежів» Євген Кривенко.