Дорогою вина та смаку Української Бесарабії

Відправитися у прес-тур «Дорогою вина та смаку Української Бесарабії» цьогоріч не дозволив COVID-19. Проте, у форматі офлайн дегустації-презентації познайомитися зі смачним колоритом кожного регіону – все ж вдалося.

Інститут розвитку міста разом з партнерами взяли участь у першому в Україні онлайн-престур з реальною дегустацією, організованою Дорогою вина та смаку Української Бессарабії у партнерстві з проєктом ЄС.

В такому форматі Дорогою подорожували понад 70 учасників з восьми областей України. Разом з експертами проєкту Geographical Indications in Ukraine, в подорож відправились: редактори та ведучі профільних програм всеукраїнських ЗМІ, блогери, чиновники, керівники регіональних Доріг вина та смаку та ініціативних груп регіонів.

Для участі в турі учасники отримали реальний дегустаційний сет з продуктами Дороги та дві пляшки вина від одного з її виробників. Розклали сет, згідно з інструкції перед моніторами, під’єднались до Zoom-конференції та відправилися у мандрівку Дорогою, по її локаціях, зустрічались з їх власниками, дегустували смакоту з дегустаційного сету та проходили майстер-класи.

ГС "Дорога Смаку Криворіжжя" запрошує локальних виробників якісної, крафтової продукції до своєї дружньої команди. За більш детальною інформацією звертайтесь до КП "Інститут розвитку міста Кривого Рогу".