У 2021 році будуть повністю збережені всі міські медичні програми. На підтримку хворих на цукровий діабет, онкохворим дітям, проведення гемодіалізу, лікування інфарктів з міського бюджету спрямовуємо близько 200 млн грн 

У міському бюджеті-2021 на галузь охорони здоров’я передбачено 198,4 млн грн. Місто продовжує піклуватися про хворих дітей, яким на рівні держави були скасовані виплати на лікування, для мешканців пільгових категорій й надалі працюватиме програма з безкоштовного зубопротезування, а також продовжена муніципальна програма «СТОП-інфаркт».

Мер Костянтин Павлов зазначив: «У 2021 році будуть повністю збережені всі міські медичні програми. Спрямовуємо 52 млн грн на забезпечення медикаментами дітей з онкологічними захворюваннями, хворих на цукровий діабет, для проведення заходів з боротьби з туберкульозом, проведення гемодіалізу, придбання лікувального харчування для хворих на фенілкетонурію. 10 млн грн направляємо на офтальмологічну допомогу криворіжцям. На муніципальну програму «СТОП-інфаркт» спрямовуємо 15 млн грн. Виділили також кошти на оплату комунальних послуг та енергоносіїв закладам охорони здоров’я первинного та вторинного рівня».

У 2021 році місто продовжить ремонти та реконструкцію лікарень. Зокрема, буде завершений проєкт з реконструкції інфекційної лікарні, будівництво естакади у другій міській лікарні. Серед нових проєктів: проведення капремонту та встановлення централізованої подачі кисню у лікарнях № 1, 8, 7, 11, капітальний ремонт відділення анестезіології та інтенсивної терапії для дитячого відділення у лікарні №8, відкриття лабораторії на базі «інфекційки». Планується відкрити 6 амбулаторій.