У Кривому Розі на підтримку ОСББ, капремонти ліфтів у будинках криворіжців та програми з енергоефективності будуть спрямовані значні кошти з міського бюджету 

На проведення капітальних ремонтів гуртожитків, ОСББ та енергоефективних заходів в багатоквартирних будинках, з бюджету міста-2021 планується спрямувати 58,8 млн грн. У цьому напрямку продовжується реалізація програм «Теплий дім», відшкодування частини кредитів та допомоги у проведенні капітальних ремонтів ОСББ. Крім цього, продовжується системна робота з капітального ремонту ліфтів у житловому фонді. У наступному році капітально відремонтують 105 ліфтів.

«Кривий Ріг залишається одним з небагатьох міст України, де надається допомога у такому складному питанні, як капітальний ремонт ліфтів. Це дуже затратно, щоб зробити фактично новий, комфортний і безпечний ліфт необхідно майже мільйон гривень. І хоча зараз у всіх будинках більшість квартир приватизовані, але ми розуміємо - самим людям «потягнути» такі ремонти навряд чи під силу. Як і асфальтування біля будинків. Тому, будемо допомагати. І це вагома допомога! Наприклад, у такому місті як Дніпро, торік капітально відремонтували 17 ліфтів, ми зробимо тільки за рік 105», - підкреслив мер Костянтин Павлов.

На ІІ сесії Криворізької міської ради 23 грудня 2020 року депутати прийняли бюджет міста на 2021 рік. На реалізацію програм, спрямованих на розвиток і утримання житлово-комунального та дорожнього господарства, у 2021 році передбачено майже 1,9 млрд грн. 405,2 млн грн передбачається на благоустрій міста. Ці кошти підуть на заміну освітлення, утримання та ремонти парків, скверів, фонтанів, контейнерних майданчиків, територій загального користування та придбання контейнерних систем. На капітальний ремонт водопровідних та каналізаційних мереж та підприємств теплопостачання враховано 38,6 млн грн.