У Кривому Розі стартував конкурс проєктів «Теплий дім» 

На реалізацію ініціатив жителів будинків у міському бюджеті передбачено 5 млн грн. Подати пропозиції на участь у конкурсі містяни можуть до 26 лютого. За 5 років завдяки конкурсу «Теплий дім» вже 335 багатоквартирних будинків отримали можливість впровадити енергоефективні заходи.

Міський голова Кривого Рогу Костянтин Павлов сказав: «Місто продовжує допомагати мешканцям зробити їхні будинки теплішими та комфортними. При цьому, жителі самостійно, на загальних зборах, визначають розмір співфінансування і той вид робіт, який вони бажають провести у своєму будинку. Враховуючи досвід попередніх конкурсів, ми розуміємо, що десь від двох до чотирьох десятків будинків можуть претендувати цьогоріч на перемогу».

З 2016 року у Кривому Розі проводиться муніципальний конкурс проєктів «Теплий дім». Його мета - допомогти мешканцям будинків у впровадженні енергоефективних заходів. Для участі в конкурсі співвласники – мешканці багатоквартирних будинків на загальних зборах розв'язувати питання щодо уповноваження для участі управителя; визначають розмір співфінансування коштом співвласників та обирають вид енергозбереження. А це може бути: ремонт та ізоляція внутрішньобудинкових мереж центрального опалення; заміна вікон і дверей у місцях загального користування; утеплення стін будинків та підвальних приміщень; виконання капітальних ремонтів міжпанельних швів, покрівель з їх утепленням; модернізація систем електропостачання будинку із заміною електрощитових і внутрішньої електропроводки.

Переможців конкурсу визначатиме конкурсна комісія за кількістю набраних балів. Максимальна кількість балів – 100. Оцінюється мінімальний розмір заборгованості за житлово-комунальні послуги в перерахунку на 1м2 загальної площі – до 50 балів; розмір співфінансування від співвласників багатоквартирного будинку на заходи з енергозбереження, розрахований на 1м2 площі квартир та нежитлових приміщень будинку – до 50 балів. Переможці конкурсу «Теплий дім -2021» будуть визначені у березні.

З питань участі у конкурсі криворіжці можуть звертатись:
- до департаменту розвитку інфраструктури міста виконкому Криворізької міської ради за тел. (0564) 92-15-44, 92-04-84;
- до підприємств – надавачів послуг з управління багатоквартирними будинками.