За підтримки мерії міста у 2021 року криворіжці зможуть здійснити понад 50 цікавих та креативних проектів у рамках конкурсу "Громадський бюджет" 

Завдяки перемозі в проведеному конкурсі в дитячому садочку-яслах №230 Покровського району, створена сенсорна кімната «RAINBOW GAME», що допоможе забезпечувати психолого-педагогічну допомогу дітям з особливими потребами.

Спілкуючись з вихователями дитячого садка міський голова Костянтин Павлов зазначив: «Ми робимо все, щоб разом з нами криворіжці могли брати участь у розвитку міста. Проекти "Громадського бюджету" ініціюють жителі, які хочуть змінити його на краще. Ми, зі свого боку, максимально відкриті до конструктиву і корисних змін! Особливо приємно, коли ініціативи стосуються підтримки та розвитку наших маленьких криворіжців. Тому, щиро вітаю вас з реалізацією проекту - відкриттям сенсорної кімнати, про яку, я знаю, ви давно мріяли! Зараз нелегкий для всіх нас час, однак місто зробить все можливе, щоб карантин не завадив втіленню в життя нових ідей криворіжців і в 2021 році».

Садок-ясла №230 відвідує майже 200 малюків, з них - 42 особливі дитини. Для них створені три спеціальні групи, спрямовані на корекційну роботу. Сенсорно-ігрова кімната допоможе забезпечувати психолого-педагогічну допомогу особливим діткам. У рамках проєкту відремонтували приміщення, придбані меблі, іонізатор повітря, сенсорні кульки, прилад для аромотерапії, сольову лампу, сухий басейн, сенсорні доріжки та мати, кінетичний пісок, пальчиковий театр, магнітний конструктор, набір для театру тіней, інтерактивну підлогу.

Крім того, в минулому році, в садку коштом міського бюджету встановили нові системи пожежної сигналізації та оповіщення про пожежу, облаштували внутрішній протипожежний водогін та закупили нове обладнання для харчоблока.