Завдяки економії та раціональному використанню коштів у міському бюджеті, місто отримало додатковий фінансовий ресурс близько 50 млн грн 

Його спрямують на модернізацію установ охорони здоров’я, підвищення комфортності перебування дітей у закладах освіти, благоустрій зон відпочинку.

Мер міста Костянтин Павлов підкреслив: «У міському бюджеті-2021 ми повністю зберегли всі соціальні виплати та адресні допомоги ветеранам, людям з обмеженими фізичними можливостями, воїнам АТО, багатодітним родинам та іншим. Разом з тим, ми продовжуємо велику масштабну роботу з розвитку міста, покращення його інфраструктури, підвищення комфорту життя городян. А тому, отримавши у лютому певний додатковий ресурс, одразу направляємо його на розв’язання нагальних проблем».

На лютневому засіданні виконкому міськради підтримані проєкти рішень щодо виділення коштів на вирішення важливих питань у різних сферах життєдіяльності Кривого Рогу.
Зокрема, по напрямку медицини: 1,6 млн грн – на завершення капітального ремонту лабораторії в інфекційній лікарні для ПЛР досліджень та реконструкції приміщень під ангіограф в лікарні №2.

3,4 млн грн – на капітальний ремонт приміщень та облаштування зручностями будинків милосердя; 807,3 тис грн – на капітальний ремонт 3-х квартир дітей-сиріт. 5 млн грн спрямовують на системи доочистки питної води в закладах освіти.

11,4 млн. грн – на придбання та програмування електронних карток Криворіжця, які нададуть право з 1 травня року безоплатного проїзду в комунальному транспорті усім мешканцям міста; на капітальний ремонт скверу Петра Калнишевського - 6 млн грн.
Крім того, в рамках реалізації муніципальної програми забезпечення громадського порядку додатково направляють 7,7 млн грн для придбання камер відеоспостреження.