Впровадження інклюзивної освіти 

Для соціальної адаптації діток з особливими потребами у Кривому Розі відкривають спецкласи та спецгрупи, у місті працює сучасний інклюзивно-реабілітаційний центр. Задля якомога більшого охоплення інклюзивною освітою маленьких криворіжців мер Костянтин Павлов доручив департаменту освіти та науки опрацювати питання щодо відкриття ще одного такого центру.

Зараз у Кривому Розі 101 тисяча дітей віком від 2 до 18 років, з них 18% - з особливими потребами, а це 18 284 дитини. За останні три роки відсоток хлопчиків та дівчаток, які потребують особливих освітніх потреб, залишається не змінним.

Під час виїзної робочої наради з питань подальшого розвитку інклюзивної освіти у місті мер Костянтин Павлов відвідав інклюзивно-ресурсний центр №1, у якому навчаються діти з особливими освітніми потребами. «Все, що стосується дітей, завжди має особливий пріоритет. Жодна дитина не повинна відчувати себе «іншою». Оглянувши центр, ми побачили, що в ньому цікаво, тут серйозна матеріальна база, працюють професійні фахівці, діти займаються з великим задоволенням. І зараз ретельно розглядаємо питання про відкриття другого такого центру у Тернівському районі.
Новостворений центр стане ще одним елементом єдиної інклюзивної системи, яка забезпечить дітям з особливими освітніми потребами якісно нові умови для навчання та розвитку, допоможе особливим криворіжцям знайти своє місце у соціумі та реалізувати себе у дорослому житті», - зазначив Костянтин Павлов.

Варто зазначити, що у загальноосвітніх школах Кривого рогу також відкриті спецкласи в яких навчаються особливі діти. Так учні, крім навчання отримують корекційні послуги. В 46 школах відкриті інклюзивні класи в яких навчається 264 учня та в садочках виховують 192 особливі дитини.