Інвестиції в медицину: у рамках підписаного мером Костянтином Павловим меморандуму з АМКР у міській лікарні №2 капітально ремонтують відділення

Міська влада залучає в модернізацію медичних закладів як кошти міського бюджету так і фінансовий ресурс інвестиційних партнерів. Завдяки підписаному мером Костянтином Павловим меморандуму про соціальну співпрацю з керівництвом підприємства «АрселорМіттал» стартував проєкт з капітального ремонту відділення у лікарні №2.
Заступник міського голови Костянтин Бєліков зазначив: «Це вкрай важливий медичний проєкт. Нове відремонтоване відділення буде відповідати сучасним світовим нормам, а зі свого боку ми будемо намагатися робити все, щоб медична допомога була на якісному рівні».

 

Планується будівництво відділення на 30 ліжок у якому буде надаватись високоспеціалізована допомога пацієнтам із залученням команди спеціалістів суміжних спеціальностей (зокрема, щелепно-лицьових хірургів, нейрохірургів, тощо). «Після ремонту у нас буде сучасне відділення з комфортними умовами як для пацієнтів так і роботи медперсоналу», - підкреслив лікар-отоларинголог В’ячеслав Січкар.
«Згідно меморандуму з міською адміністрацією у цьому році Арселор спрямує кошти в соціальні проєкти. Буде декілька напрямків, зокрема, велику увагу, традиційно, приділимо сфері охорони здоров’я. У такий складний період - в умовах пандемії, ми вважаємо своїм обов’язком інвестувати в розвиток медичної інфраструктури. Компанія профінансує ремонт відділення у 2 міській лікарні», - сказала директор з персоналу «АрселорМіттал Кривий Ріг» Юлія Чермазович.
В умовах пандемії, Криворізька міська клінічна лікарня №2 - єдиний нековідний заклад в місті, що надає багатопрофільну ургентну допомогу жителям і місто підтримує медзаклад.
Щороку з міського бюджету виділяються кошти на перитоніальний діаліз -1 млн грн. За рахунок коштів місцевого бюджету проведено реконструкцію приміщень, де встановлено ангіограф. У рамках програми «Стоп-інфаркт» вперше у 2020 році проводилося лікування інсультних хворих препаратом актилізе - за кошти міста. Придбана лапароскопічна стійка для проведення ендоскопічних операцій, відремонтований апарат МРТ.