Сергій Мілютін: За створенням нової спортивної інфраструктури Кривий Ріг є один з лідерів в області та Україні 

На стадіоні «Спартак» провели робочу нараду для контролю перебігу реконструкції. «Реконструкція стадіону «Спартак» — приклад того, яких результатів можна досягти, об’єднавши зусилля Стратегії мера Кривого Рогу Костянтина Павлова та центральної влади в особі Президента в рамках Програми «Велике будівництво», — сказав заступник міського голови Сергій Мілютін.

Станом на 21 квітня 2021 року на стадіоні «Спартак» проведено значний обсяг робіт на новій критій трибуні: встановлено сидіння, навіс від дощу, облаштовано спеціальні місця для людей з інвалідністю. Наступним кроком стане нанесення спеціального гумового покриття на бігові доріжки, а також сучасним рулонним газоном вистелять футбольне поле. Організують окремі зони для легкої атлетики та облаштують майданчик для кросфіту. На другій трибуні зміцнили залізобетонні конструкції та встановили нові сидіння. Будівельники доповіли, що роботи на стадіоні планують завершити до кінця року.

Заступник мера Кривого Рогу Сергій Мілютін сказав: «За створенням нової спортивної інфраструктури Кривий Ріг — один із лідерів в області та Україні. Стадіон «Спартак» є прикладом, яких результатів можна досягти, об’єднавши зусилля Стратегії мера Кривого Рогу Костянтина Павлова та центральної влади в особі Президента в рамках Програми «Велике будівництво». Стадіон «Спартак» стане одним з опорних для підготовки професійних спортсменів високого рівня. А також одним з улюблених місць для тих криворіжців, які люблять бігати, займатися кросфітом та іншими видами спорту. Тут, на оновленій інфраструктурі займатимуться тисячі юних криворіжців, які навчаються в дитячій юнацько-спортивній школі».

Микола Лукашук, глава Дніпропетровської облради, сказав: «Така масштабна реконструкція в рамках «Великого будівництва» Президента України Володимира Зеленського дасть змогу забезпечити потреби мешканців Центрально-Міського та найближчих районів Кривого Рогу в спорті. Я вважаю, що чим більше дітей займатимуться спортом, тим краще. Це наше здоров'я, це здоров'я нації».

Нардеп Юрій Корявченков підкреслив: «Це буде якісний стадіон, на якому займатимуться діти, проходитимуть змагання обласного рівня й, можливо, футбольні змагання на рівні країни».