Костянтин Павлов: Як і було гарантовано, власники Картки криворіжця з 1 травня будуть їздити у муніципальному транспорті безкоштовно 

Кривий Ріг стане першим і поки єдиним містом в Україні де для городян буде введено безкоштовний проїзд. Завдяки ретельній роботі міської влади, проведеної в найкоротші терміни, Антимонопольний комітет України (АМКУ) в кінці минулого тижня надав дозвіл щодо введення у Кривому Розі безоплатного для мешканців міста проїзду у комунальному транспорті. Мер Костянтин Павлов зазначив: «Наші спеціалісти пройшли всі регуляторні процедури в найкоротші терміни та досягли позитивного висновку Антимонопольного комітету України. Вже з 1 травня всі зареєстровані мешканці Кривого Рогу з Карткою криворіжця можуть користуватися комунальним міським транспортом безоплатно».

Власники Картки криворіжця від 1 травня 2021 можуть безкоштовно їздити у трамваях, тролейбусах, комунальних автобусах та швидкісному трамваї.

Згідно з Законом № 1812-VIII від 17 січня 2017 «Про впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті» в Україні запроваджено Електронний квиток - е-квиток.

Щоб захистити жителів Кривого Рогу та щоб кожна криворізька родина могла економити кошти на поїздках комунальним транспортом, міська влада у рамках впровадження е-квитка реалізує пілотний проєкт «Безоплатний проїзд у міському комунальному транспорті для мешканців міста». Криворізький Електронний квиток – це Картка криворіжця.

За вимогою Законів, що прийняла Верховна Рада - «Про міський електричний транспорт», «Про автомобільний транспорт», а також правил користування міським пасажирським транспортом БЕЗОПЛАТНИЙ ПРОЇЗД ЗАБЕЗПЕЧУВАТИМЕ ТІЛЬКИ КАРТКА КРИВОРІЖЦЯ. ОСОБИ, ЩО МАЮТЬ ПРАВО НА ПІЛЬГИ, ОБОВ’ЯЗКОВО МАЮТЬ ОТРИМАТИ КАРТКУ КРИВОРІЖЦЯ, щоб безоплатно користуватися міським комунальним транспортом.

Зазначимо, що перша видача Картки криворіжця – БЕЗКОШТОВНА.

Наголошуємо, що для пільгових категорій населення до 1 вересня 2021-го діятиме перехідний період. Впродовж цього часу пільговики можуть надавати кондукторові документ, що засвідчує пільгу. Також, їм будуть видавати листівку з роз’ясненням щодо безкоштовного оформлення Картки криворіжця. Від 1 вересня 2021-го —ВИКЛЮЧНО КАРТКА КРИВОРІЖЦЯ ЗАБЕЗПЕЧУВАТИМЕ БЕЗОПЛАТНИЙ ПРОЇЗД І ДЛЯ ПІЛЬГОВИКІВ.

Зазначимо, що Картка криворіжця багатофункціональна. Власники Картки можуть не тільки безкоштовно користуватися громадським транспортом. Уже зараз Картка дає батькам можливість контролювати час перебування дитини у школі. А незабаром через мобільний додаток Картки її власники отримають:
- знижки та можливість онлайн замовлення ліків в комунальних аптеках Кривого Рогу;
- швидке оформлення компенсації з міського бюджету на оплату житлово-комунальних послуг;
- можливість безготівкової оплати харчування школярів;
- доступ до розкладу руху всього міського транспорту в реальному часі.

Таким чином, Картка криворіжця зручна навіть для тих, хто не користується громадським транспортом.

ВСІХ, ХТО ЩЕ НЕ МАЄ КАРТКИ КРИВОРІЖЦЯ, ПЕРЕКОНЛИВО ПРОСИМО ЗВЕРНУТИСЯ ДО ЦЕНТРІВ ОФОРМЛЕННЯ КАРТОК — (0800) 21-32-55, (0564) 62-04-22, або за електронною адресою www.kpcep.dp.ua.