З міжнародного аеропорту «Кривий Ріг» в столицю вилетів перший регулярний рейс компанії Windrose

10 червня о 7:00 з аеропорту «Кривий Ріг» вилетів перший регулярний рейс в столицю 7W 136. Літак української авіакомпанії Windrose відтепер буде літати за цим напрямком тричі на тиждень: з Кривого Рогу у вівторок, четвер і п'ятницю, а з Києва в понеділок , середу та четвер.

З аеропорту «Кривий Ріг» літак вилітає о 7:00 по вівторках, четвергах і п'ятницях. А з «Борисполя» о 20:35 щопонеділка, середи та четверга. Час у дорозі становить одну годину і 20 хвилин. На рейсі передбачені до 7 кг ручної поклажі і до 23 кг багажу.

Сьогодні реєстрація почалася о 5:30. Перший рейс здійснив середньомагістральний літак ATR 72-600 французького виробництва, призначений для перевезення до 74 пасажирів на відстань в середньому до трьох тисяч км. З Кривого Рогу він вилетів з 14 пасажирами на борту, серед яких крім криворіжців також знаходяться громадяни інших країн, зокрема Ізраїлю. В аеропорту і самому літаку дотримуються всі карантинні обмеження: зокрема пасажири проходять температурний контроль, на території аеропорту вони і персонал знаходяться в захисних масках також передбачено наявність антисептиків.

Вартість квитка на літак залежить від часу його придбання. Мінімальна ціна становить 650 гривень за умови покупки за три і більше місяців до вильоту. Чим ближче до дати перельоту, тим квиток дорожче.

Відзначимо, за останні роки місто виділило на розвиток аеропорту понад 110 млн грн. За ці кошти встановили вогні високої інтенсивності для забезпечення заходу на посадку і зльоту літаків відповідно до міжнародних стандартів, також придбали установки повітряного запуску двигунів літаків, доглядову і іншу спецтехніку.

Для комфорту криворіжців і гостей міста у Кривому Розі також запустили комунальний автобус №7, призначений для перевезення пасажирів в аеровокзалу. Він курсуватиме відповідно до розкладу вильоту літака: по вівторках, четвергах і п'ятницях о 04:40 з 95-го кварталу. У дні прильоту городян і гостей міста зі столиці, транспорт буде виїжджати з аеропорту о 20:20. Вартість проїзду в транспорті становитиме чотири гривні, а для власників «Картки криворіжця» і зовсім безкоштовно.