4-й Зарічний розвивається: встановлюються 4 дитячо-спортивних майданчики, ремонтуються дороги, облаштований сучасний контейнерний майданчик зі збирання відходів 

До благоустрою мікрорайону активно залучаються мешканці.

У рамках програми мера Костянтина Павлова з розвитку Кривого Рогу реалізується пілотний проєкт з комплексного благоустрою 4-го Зарічного. Унікальність проєкту в тому, що в нашому місті вперше в Україні застосували підхід, коли люди самі визначають, що буде зроблено в їхньому мікрорайоні. У рамках засідання Керуючого комітету проєкту міський голова поставив завдання суворо дотримуватися графіків робіт і жорстко контролювати їхню якість.

У дворі будинку № 4 по вулиці Десантній, між будинками 17 і 19 по вулиці Соколовській, будинками 8 і 12 на 4-му Зарічному встановили сучасні дитячо-спортивні майданчики з антитравматичним гумовим покриттям. Контейнерні майданчики зі збирання твердих побутових відходів виносять за межі дворів, щоб сміттєвози не руйнували внутрішньо-дворові дороги.

В цілому, проєкт з комплексного благоустрою мікрорайонів розрахований не на один рік. Він має на меті змінити ставлення жителів до свого мікрорайону - люди мають відчути себе господарями, вони мають зберігати й продовжувати позитивні зміни.
Тому, жителів активно залучають до процесу поліпшення мікрорайону на всіх етапах. Почали від збирання ідей щодо заміни підземних інженерних комунікацій, вуличного освітлення, облаштування тротуарів, контейнерів зі збирання відходів, переукладання асфальтового покриття, встановлення дитячих майданчиків.

У дворі будинку № 19 по Соколовській уже проведено великий комплекс робіт: відремонтували інженерні підземні комунікації, заасфальтували дорогу й тротуари, поклали бордюри та зробили зручні «народні стежки», між 17-м і 19-м будинками зробили тротуари за всіма вимогами, в тому числі, для людей з інвалідністю, для дитячих візочків. А мешканці будинку провели суботник. Люди зібралися самі, прибрали у дворі і на дитячому майданчику, прибрали старі покришки, які, на загальну думку, тільки псували зовнішній вигляд, очистили фасади від хаотично наклеєних оголошень, пофарбували лавки, облаштували клумби.

У реалізації проєкту вже взяли участь експерти-урбаністи з Європи. Зокрема, польський експерт Кшиштоф Лонтка (Krzysztof Łątka) провів серію громадських обговорень щодо виявлення проблемних питань збирання та систематизації пропозицій щодо розвитку 4-го Зарічного.

Віцепрезидент SFB (Stiftung zur Förderung des Bauwesens) Фонду підтримки будівельної галузі (Німеччина) Торальф Вайзе, який має 30-річний досвід створення міських ландшафтів і громадських просторів у Східній Німеччині, Польщі та Чехії, обговорив з жителями 4-го Зарічного варіанти створення багатофункціонального суспільного простору.