Світле місто: у 2021 році в Кривому Розі буде реалізовано два крупних проєкти із капремонту мереж зовнішнього освітлення по вулиці Володимира Великого та Ракітіна 

Роботи по одній із найдовших магістралей Покровського району – вулиці Ракітіна стартували у травні. На сьогодні виконано 51 % робіт. У рамках проєкту будуть встановлені сучасні світлодіодні світильники, проведена заміна 5,5 км проводу, додатково встановлено 5 опор для освітлення пішохідних переходів.

Мер Костянтин Павлов провів на об'єкті робочу нараду щодо виконання робіт.

«Освітлене місто – це зручність для криворіжців. Ми всі розуміємо нашу специфіку - робочі зміни, великі відстані. Тому, на вулицях повинно бути світло в будь-який час доби. Причому, не лише на центральних. Ми освітлюємо тротуари по обидва боки вулиць, обладнуємо додатковим освітленням пішохідні переходи, замінюємо шафи управління із установкою нових терміналів управління та контролю. Тобто, це не просто «заміна лампочок», а комплексна робота. У результаті, жителям стає і зручніше, і безпечніше. А також, більш економно. Світлодіодні світильники, такі як встановлюють тут, а це одразу 355 одиниць, мають термін служби, що перевищує традиційні лампи у шість разів, а енергії споживають у рази менше», - підкреслив міський голова.

Завершення будівельних робіт із капітального ремонту зовнішнього освітлення по вулиці Ракітіна заплановано на кінець серпня. Крім цього, нове сучасне освітлення буде змонтовано по вулиці Володимира Великого у Саксаганському районі, а також у сквері на площі Визволення Центрально-Міського району. Крім капремонтів виконуються поточні ремонти по заміні світильників по всьому місту.

У Кривому Розі, за програмою з модернізації та заміни зовнішнього освітлення, вже встановлено понад 20 тисяч світлодіодних світильників та ламп, освітлені вулиці на яких ліхтарів не було від початку забудови. У 2020 році реалізовано 5 проєктів з капітального ремонту мереж зовнішнього освітлення проспектів Гагаріна, Металургів, Миру та вулиць Петра Калнишевського і Лермонтова.