Місто залучає бюджети всіх рівнів для підвищення якості надання медичної допомоги криворіжцям та модернізації лікарень

 

У Кривому Розі, в партнерстві міської та обласної влади, проводяться ремонтні роботи в міській лікарні №17, що є опорною в наданні медичної допомоги. Вже встановлені два сучасних апарата - комп’ютерний томограф Supria та цифровий рентген апарат. Наразі, на завершальному етапі реконструкція відділення екстреної медичної допомоги.

Робочу нараду щодо виконання робіт на об'єкті провів мер Костянтин Павлов. Він зазначив, що у Кривому Розі, у рамках медичної реформи, визначено три опорні лікарні в наданні медичної допомоги мешканцям - 7, 17 та 2. І місто послідовно займається зміцненням матеріально-технічної бази закладів. «Залучаємо бюджети всіх рівнів для підвищення якості надання медичної допомоги криворіжцям та модернізації лікарень. Зокрема, у тісній співпраці з обласною владою у нашому місті реалізується багато проєктів. Один із них - проведення ремонтних робіт у 17 лікарні», - підкреслив Костянтин Павлов.

Лікувальний заклад розташований на житломасиві Інгулець, у своєму складі має стаціонар на 225 ліжок та консультативно-діагностичний центр потужністю 325 чоловік в зміну. Обслуговує більше 37 тисяч жителів Інгульця та прилеглих районів.

Виконуючий обов’язки директора лікарні № 17 Юрій Чорновол сказав: «Ми відчуваємо реальну підтримку та зміни щодо покращення умов праці як для медичного персоналу так і для пацієнтів. У нас проводяться ремонти, закуповується нове обладнання, з боку місцевої влади отримуємо підтримку у впровадженні заходів з енергозбереження. Крім того, у тісній співпраці міста та державноі допомоги ми отримали і вже встановлені два сучасних апарата - комп’ютерний томограф Supria та цифровий рентген апарат. Це – якісно новий крок до надання медичної допомоги жителям, адже людям не потрібно тепер витрачати час та їздити до «центру» за проходженням необхідних обстежень. Все можна буде зробити на місці».

Крім ремонту 17 лікарні на житломасиві Інгулець, до кінця цього року у Кривому Розі буде реалізовано ще низку медичних проєктів: капітальний ремонт інфекційної лікарні з облаштуванням сучасної клініко-діагностичної лабораторії, що здатна робити за добу близько 100 ПЛР-досліджень на коронавірус; ремонт у міськлікарні №3, часткова реконструкція у «тисячці» та відкриття амбулаторії в Тернівському районі по вулиці Сірка.

Довідково: У Кривому Розі у рамках муніципальної програми «Стоп–інфаркт» відкрито сучасний кардіологічний центр із двома агіографічними відділеннями у дев’ятій лікарні, після передачі лікарень з обласного підпорядкування місту відремонтовано 10, 11 лікарні, лабораторія у «шістнадцятці»,у багатопрофільній лікарні №2 запрацювало сучасне відділення блоку амбулаторного гемодіалізу, відкрито ще одне ангіографічне відділення.У місті створена та функціонує потужна мережа амбулаторій практики сімейної медицини, їх на сьогодні 50.