Кривий Ріг не змінює традиції та продовжує серію промислово-індустріальних трейлових марафонів "Black Stones Trail" 

Цими вихідними черговий забіг складними ділянками з промисловими краєвидами виявив нових переможців. Серед організаторів марафону був «Інститут розвитку міста Кривого Рогу». Волонтерам та учасникам змагань забезпечили транспортне перевезення, спортсмени отримали сувенірну продукцію та пригостилися польовою кухнею.

"Black Stones Trail" - проходив через приголомшливий ландшафтний заказник "Візирка", що складається з трьох рекультивованих кар'єрів і безлічі відвалів, рясно порослих деревами та чагарниками.

Але на заказнику закільцьовують тільки короткі дистанції! Тих, хто зважився пробігти напівмарафон і марафон чекали приголомшливі піщані ділянки Широківського соснового лісу, гай тринадцяти балок, підйом на верхню точку відвалів, та працюючого Інгулецького кар'єра! 

"Black Stones Trail" є певним переходом від багатого мальовничими природними ландшафтами "White Stones Trail" до жорсткого і незвичайного індастріалу "Red Stones Trail". Вдале поєднання природних і індустріальних ландшафтів, різноманітність траси і покриття, багатство природи і суворість індустріальних пейзажів.