«Industrial Fest-2021»: Відчуй індустріальну велич Кривбасу 

Фінішна пряма підготовки фестивалю «Industrial Fest-2021» 

У Кривому Розі четвертий раз відбудеться фестиваль «Industrial Fest».
Свято індустріальної культури пройде за підтримки міського голови Костянтина Павлова та розпочнеться 23 серпня (понеділок) о 13.00 годині в парку Героїв, що біля виконкому Криворізької міської ради.

Цей фест став брендовим для «Міста довжиною в життя». Він поєднує в собі свято Індустріальної величі нашого міста та презентацію туристичного потенціалу Криворіжжя.

Програма фестивалю передбачає безліч цікавих та яскравих локацій, які не залишать байдужими людей усіх вікових категорій.

Гості свята матимуть змогу ознайомитися з експонатами виставок різної промислової спрямованості, відвідати безкоштовні екскурсії промислового напрямку, взяти участь у майстер-класах. До уваги гостей заходу - вікторини на індустріальну тематику, а також музично-розважальна програма за участі українських та криворізьких музикантів, які додадуть святу ще більшої яскравості та неповторності.

Локації фестивалю:
- «Індустріальний квартал», у якому будуть представлені промислові підприємства міста та виставка спеціальної техніки;
- «Туристичний квартал», який пропонує до уваги відвідувачів знайомство з найцікавішими туристичними маршрутами та принадами Кривбасу, спілкування з представниками туристичних агенцій міста, віртуальні екскурсії промисловими підприємствами через окуляри VR-360.
- «Науковий квартал» презентує цікаві пізнавальні локації від музеїв, бібліотек та різних навчальних закладів Кривого Рогу та пропонує взяти участь у майстер-класах з креативної хімії та прикладної мінералогії.
- «Квартал майстрів» продемонструє виставку робіт з криворізького каміння, художні роботи на одязі, сувеніри на згадку про «місто довжиною в життя», виставку ковальського мистецтва…все це і набагато більше.
- «Арт-квартал» - місце для поціновувачів мистецтва, де буде представлено виставки художніх робіт промислової тематики, фото-експозиції та фотозони.
- «Дитячий квартал» стане особливою родзинкою фестивалю. Юні криворіжці зможуть взяти участь у «Шоу мильних бульбашок», відвідати виставку інтерактивного Музею цікавої науки «ЗнаніУм» та «Школу робототехніки», пограти у твістер з туристичними локаціями Кривбасу. Сюрпризи для найменших учасників заходу приготували промислові підприємства міста.
- «Фуд-квартал» - зі смаком індастріалу. Крім різноманіття вуличної їжі гостей фестивалю чекають страви з місцевим колоритом.

Традиційно, в межах фестивалю 20-23 серпня для гостей та мешканців міста відбудуться безкоштовні екскурсії промислової тематики, які залишать багато яскравих вражень.

Запрошуємо всіх мешканців та гостей міста відвідати фестиваль
Відчуйте атмосферу свята та пориньте у «залізне серце» індустріального Кривбасу!!!