У рамках проєкту мера Костянтина Павлова на 4-му Зарічному цієї осені висадять дерева та кущі 

На 4-му Зарічному роботи із комплексного благоустрою тривають щодня. На подвір’ях семи будинків по вулиці Соколовській вже замінили і відремонтували інженерні комунікації, заасфальтували дороги, зробили тротуари, відновили освітлення та провели інші роботи. Найближчим часом розпочнуться підготовчі роботи з озеленення.

Протягом місяця КП «Сансервіс приступить до планування територій та підсипання їх родючим шаром грунту. Восени буде посіяна газонна трава та посаджені молоді саджанці чагарників і дерев.

Благоустрій 4-го Зарічного йде масштабно - завершений комплекс робіт у дворах будинків №№ 19, 17, 7, 9, 11, 13, 15 по вулиці Соколовській.

Зокрема, зроблено:
▪ відремонтовані і замінені інженерні комунікації;
▪ заасфальтовані нові тротуари і внутрішньодворові дороги;
▪ зроблений новий пішохідний перехід (біля школи № 33);
▪ покладені бордюри;
▪ укріплені вимощення будинків;
▪ встановлені закриті контейнерні системи для збору ТПВ;
▪ відремонтовано вуличне освітлення;
▪ встановлені нові дитячі та спортивні майданчики.

На сьогодні стартували роботи у дворах будинків №№ 13, 7 і 10/11 по вулиці Десантній. Тут також буде проведено повний комплекс робіт.

Голова Покровського району Андрій Соколовський сказав: «Мер Костянтин Павлов поставив завдання жорстко контролювати якість робіт у рамках пілотного проєкту з комплексного благоустрою. Тому, я багато часу проводжу на 4-му Зарічному, буквально починаю тут кожен день. Багато часу приділяю спілкуванню з мешканцями мікрорайону. Проводжу з ними зустрічі і ми разом обговорюємо проблеми та шляхи їх вирішення. Також, об'єднуємо людей навколо цього проєкту. Я отримую задоволення від виконаної роботи і результату. Коли бачиш вдячні очі жителів, це ще більше мотивує працювати, - значить, ми на правильному шляху. Всі рішення ми узгоджуємо з жителями і спільними зусиллями робимо все необхідне, щоб підвищити комфортність життя в мікрорайоні».

Андрій Соколовський також розповів, що в рамках реконструкції 4-го Зарічного вже встановлено 4 дитячі майданчики з антитравматичним покриттям. «Сучасні дитячі майданчики з гумовим покриттям вже встановлені на вулицях Соколовській, Десантній і на 4-му Зарічному мікрорайоні. Люди дуже задоволені. Місце для майданчиків обирали відповідно до побажань мешканців, щоб всі могли відпочити і провести час з родиною».

Додатково у дворах за адресами: вул. Соколовська, 13/15, вул. Десантна, 11/8 та 13/8, будуть встановлені три комплекси з гірками, майданчики будуть підсипані піском.
Раніше, на засіданні Керуючого Комітету проєкту з комплексного благоустрою 4-го Зарічного, виконавці звітували про виконані роботи.

Комплексний благоустрій 4-го Зарічного - це перший унікальний для України приклад залучення самих жителів до позитивних змін. У партнерстві з владою люди мають можливість зробити свої подвір’я комфортними і більш зручними, відчути себе господарями, берегти і підтримувати хороші, позитивні зміни.

У реалізації проєкту беруть участь експерти-урбаністи з Європи. Польський експерт Кшиштоф Лонтка (Krzysztof Łątka) провів серію громадських обговорень для виявлення проблемних питань, збору та систематизації пропозицій щодо розвитку 4-го Зарічного. Віце-президент SFB (Stiftung zur Förderung des Bauwesens) Фонду підтримки будівельної галузі (Німеччина) Торальф Вайзе обговорив з жителями 4-го Зарічного варіанти створення багатофункціонального громадського простору.