Свято індустріальної культури: у Кривому Розі проходить фестиваль «Industrial Fest-2021»

«Industrial Fest» проходить у парку Героїв, що біля виконкому Криворізької міської ради. Цей фест став брендовим для «Міста довжиною в життя». Він поєднує в собі свято Індустріальної величі нашого міста та презентацію туристичного потенціалу Криворіжжя. Програма фестивалю передбачає безліч цікавих та яскравих локацій, які не залишать байдужими людей усіх вікових категорій.

Гості свята мають змогу ознайомитися з експонатами виставок різної промислової спрямованості, взяти участь у майстер-класах.

Локації фестивалю:

- «Індустріальний квартал», у якому представлені промислові підприємства міста та виставка спеціальної техніки.

- «Туристичний квартал», який пропонує до уваги відвідувачів знайомство з найцікавішими туристичними маршрутами та принадами Кривбасу, спілкування з представниками туристичних агенцій міста, віртуальні екскурсії промисловими підприємствами через окуляри VR-360.

- «Науковий квартал» презентує цікаві пізнавальні локації від музеїв, бібліотек та різних навчальних закладів Кривого Рогу та пропонує взяти участь у майстер-класах з креативної хімії та прикладної мінералогії.

- «Квартал майстрів» демонструє виставку робіт з криворізького каміння, художні роботи на одязі, сувеніри на згадку про «місто довжиною в життя», виставку ковальського мистецтва…все це і набагато більше.

- «Арт-квартал» - місце для поціновувачів мистецтва, де представлено виставки художніх робіт промислової тематики, фото-експозиції та фотозони.

- «Дитячий квартал» є особливою родзинкою фестивалю. Юні криворіжці зможуть взяти участь у «Шоу мильних бульбашок», відвідати виставку інтерактивного Музею цікавої науки «ЗнаніУм» та «Школу робототехніки», пограти у твістер з туристичними локаціями Кривбасу. Сюрпризи для найменших учасників заходу приготували промислові підприємства міста.

- «Фуд-квартал» - зі смаком індастріалу. Крім різноманіття вуличної їжі гостей фестивалю чекають страви з місцевим колоритом.