Ю. Вілкул: Всі адмінпослуги мають й надалі надаватися криворіжцям якісно, своєчасно, мобільно - максимально забезпечуючи потреби городян 

У 9-у річницю створення українських ЦНАПів в.о міського голови Юрій Вілкул провів робочу зустріч з працівниками ЦНАПу «Віза», які були присутні очно та з онлайн-включеннями з робочих місць адміністраторів з усіх районів міста.

Центр «Віза» працює для криворіжців вже 18 років, починаючи з 2003 року. Наразі Криворізька «Віза», а це - 37 офісів послуг (20 офісів Центру, у тому числі 4 мобільні та 8 паспортних; офіс з реєстрації бізнесу й нерухомого майна; 8 офісів з реєстрації місця проживання громадян; 8 віддалених робочих місць з надання соціальних послуг населенню) надає 446 послуг. А починали з одного офісу (тепер 42) та 93 послуг. Про затребуваність й довіру серед населення говорить й те, що раніше «Віза» за рік обслуговувала 34 тисячі замовників, то наприкінці 2020 року - вже мали більше 425 тисяч чоловік.

Спілкуючися з фахівцями Центру Юрій Вілкул зазначив, що Кривий Ріг завжди серед лідерів в Україні й перший на Дніпровщині за якістю надання адмінпослуг.

«Ми максимально відкриті для людей і ось, вже 18 років поспіль криворізька «Віза» забезпечує комфортні та доступні умови для криворіжців в отриманні адміністративних та інших публічних послуг. Кривий Ріг перший в Україні запровадив практику надання пакетних послуг, ми й надалі будемо продовжувати реформувати публічні послуги - розробляти нові та актуальні проєкти для криворіжців», - сказав Ю.Вілкул.

Сьогодні в Україні майже 2500 точок доступу ЦНАПів до громад, по області 136, з них по Кривому Розі - 37. Саме виконком Криворізької міської ради був одним з перших в Україні, що розпочав роботу зі створення комфортних умов для отримання муніципальних послуг громадянами.

Незважаючи на складні карантинні умови, «Віза» у цьому році надала вже 710 тис. послуг - від реєстрації народження дітей, бізнесу, нерухомості, землі, місця проживання до оформлення пенсійних виплат, субсидій, карти Криворіжця тощо.
Крім того, криворіжці активно опановують електроні сервіси, такі як, Є-МАЛЯТКО, Є-ПАСПОРТ, Є-ВОДІЙСЬКІ ПОСВІДЧЕННЯ, Є-ПРОПИСКА, Є-ПІДПИСИ, Є-ПЕЧАТКИ, СОЦГРОМАДА - запроваджені у «Візі».

Кривий Ріг продовжує практику запуску нових пілотних проєктів, займаючи провідне місце серед міст України. Вже сьогодні «Віза» активно працює над створенням нового офісу з державної реєстрації актів цивільного стану громадян. Міськрада нещодавно прийняла відповідні повноваження від Мін’юсту.

За реалізацію нових проєктів, запровадження сучасних електронних сервісів в.о. міського голови Юрій Вілкул нагородив відзнаками виконкому кращих посадових осіб Центру адміністративних послуг «Віза».

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»: тел. 0-800-500-459 (безкоштовно) e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., https://viza.kr.gov.ua/#/.

Довідково:
До криворізького Центру «Віза» входить 44 служби органів місцевого самоврядування, державної виконавчої влади, комунальних підприємств та установ. Центр надає 446 публічних, у тому числі адміністративних послуг не тільки криворіжцям.

За свою 18-ти річну історію Центр адміністративних послуг пройшов декілька трансформацій від Центра «Діалог», Муніципальний центр послуг до - ЦНАП «Віза». За цей період кількість послуг зросла, щоденна чисельність відвідувачів збільшилася і розширився штат адміністраторів. Не перший рік «Віза» є не тільки МОБІЛЬНОЮ (2 автоофіса, 2 кейс-адміністратора), а вже стала й ЕЛЕКТРОННОЮ – зі своїм вебпорталом, мобільними застосунками і сучасними електронними сервісами.