Школи Кривого Рогу переходять на дистанційну форму навчання, – рішення міської комісії з питань ТЕБ та НС

15 жовтня Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняла рішення встановити «червоний» рівень епідемічної небезпеки для Дніпропетровської області з 18 жовтня. Зважаючи на це, міська комісія також встановила у Кривому Розі певні епідемічні обмеження. Зокрема, згідно з наказом департаменту освіти ти науки, всі міські школи мають перейти на дистанційне навчання.

15 жовтня провели позачергове засідання Державної комісії з питань ТЕБ та НС, на якому вирішили встановити «червоний» рівень епіднебезпеки на Дніпропетровської, Запорізької, Одеської та Донецької областей. Таким чином, з 18 жовтня почали діяти нові карантинні правила для нашого регіону.

Зокрема, забороняється: перебувати у місцях загального користування без засобів індивідуального захисту; відвідувати заклади громадського харчування; проводити масові заходи; функціонування ринків, спортзалів і басейнів тощо.

18 жовтня провели міське засідання комісії ТЕБ та НС, за результатами якого ухвалили рішення з 19 жовтня перевести учнів 1-11 класів на дистанційне навчання. Включно з дитячо-юнацькими спортивними школами.

Масові заходи у закладах освіти скасовуються, усі наради переводяться також в онлайн-режим. Дистанційне навчання продовжиться до особливого розпорядження про його скасування.