Олександр Вілкул на робочій нараді на житловому масиві Південного ГЗК: Під час благоустрою районів дрібниць не буває - це і тротуари, і дороги, і контейнерні майданчики

В Інгулецькому районі цього року побудовано 15 сучасних контейнерних майданчиків, проводяться роботи з реконструкції площі Гірницької Слави, ремонтується гуртожиток в якому проживають переселенці, в партнерстві з УФСІ ремонтується амбулаторія по вулиці Каткова.

4 листопада, під час робочої наради з благоустрою в Інгулецькому районі на житломасиві Південного ГЗК, голова Громадської ради при виконкомі міської ради Олександр Вілкул оглянув хід реконструкції площі Гірницької Слави та ремонту гуртожитку.

Олександр Вілкул підкреслив: «Я пишаюся тим, що у 2012 році під моїм керівництвом була виконана реконструкція проспекту Південний - з безшумними трамвайними коліями, дорогами, фасадами будинків, освітленням. Був приведений в порядок парк Савицького, зроблено багато іншого. Зараз ми продовжуємо займатися благоустроєм житломасиву Південного ГЗК. Цей рік - контейнерні майданчики, реконструкція площі Гірницької Слави, ремонт гуртожитку. Знаю, з дворами є проблеми - до них буде інший підхід, як зараз на Зарічному. І хочу подякувати жителям району - це дійсно дуже приємно - що все нами зроблене зберігається і підтримується».

На сьогодні проводяться роботи з реконструкції центральної площі житломасиву Південного ГЗК – площі Гірницької Слави. Виконується мощення тротуарної плитки та бордюрів, встановлюється система поливу газонів, на яких планується укладка газонної трави. Буде встановлено 28 наземних світильників на зеленій зоні, виконана ревізія зовнішнього освітлення. На зимовий час фонтан планується зробити світлодіодним. В цілому, модернізація площі проводиться в єдиному архітектурному ансамблі житлового масиву Південний.
Для зручності жителів в Інгулецькому районі вже збудовано 15 сучасних контейнерних майданчиків, встановлено 103 сучасні контейнерні системи закритого типу. Безпосередньо, на житломасиві Південного ГЗК збудовано 8 майданчиків. До кінця року по місту буде всього 50 нових майданчиків для збирання та вивезення побутових відходів. Це – новий рівень в будівництві контейнерних майданчиків у кожному мікрорайоні з облаштуванням освітлення, асфальтування під’їзних доріг, встановленням камер відеоспостереження.

У Кривому Розі в цілому почав застосовуватися новий підхід до облаштування міського середовища. У рамках програми Вілкула-Павлова до кінця листопада буде реалізований перший етап проєкту з благоустрою мікрорайону 4-й Зарічний, що став успішним прикладом нового формату взаємодії жителів та місцевої влади задля корисних змін на їх рідному житломасиві. На черзі - житлові масиви Індустріальний і Вечірній, далі - всі мікрорайони міста.