Ю. Вілкул: Ми продовжимо програму розвитку комунального електротранспорту. У 2022 році для криворіжців буде закуплено 15 нових сучасних трамваїв - сьогодні підписано всі необхідні угоди з IFC

В.о. міського голови Юрій Вілкул та регіональний менеджер IFC в Україні, Білорусі та Молдові Джейсон Пеллмар підписали всі необхідні угоди на придбання 15 трамваїв та реконструкцію колії по вулиці Соборності, вона буде безшумною.

У Кривому Розі триває реалізація комплексної програми Вілкула-Павлова з оновлення та модернізації муніципального транспорту. За останні роки вже придбано 62 нових тролейбуса, 27 нових екологічно чистих і комфортабельних автобусів, відкрито 13 нових маршрутів та проведене повне оновлення 35 тролейбусів і трамваїв. При цьому в Кривому Розі, єдиному місті в Україні, введений безкоштовний проїзд у муніципальному транспорті для всіх криворіжців.

Місто рухається далі і завдяки проведеній системній роботі із Міжнародною фінансовою корпорацією IFC у наступному році буде поповнений відразу на 15 трамваїв парк комунального підприємства «Швидкісний трамвай».

На цей час парк рухомого складу КП «Швидкісний трамвай» складає 143 одиниці пасажирських трамвайних вагонів, які курсують як на підземних, так і на наземних маршрутах.

Вже у 2022 році до міста прибуде перша партія трамваїв.