Олександр Вілкул: З новою ілюмінацією площа Володимира Великого набула справді європейського вигляду

Кривий Ріг цьогоріч за європейською традицією вмикає святкове освітлення з перших днів зими. Щоб створити містянам святковий настрій, у більшості районів уже працюють ялинкові містечка

Естафета увімкнення яскравої ілюмінації дісталася Саксаганського району. 14 грудня будинки на площі Володимира Великого та Палац культури «Мистецький» засяяли новими, сучасними й неймовірно красивими гірляндами. Площа стала ще привабливішою, набула справжнього європейського вигляду.

Напередодні Новорічних свят яскравими вогниками вже осяяні Алея 200 каштанів, будівля міськвиконкому й парк перед нею, кільце 95-го кварталу, Поштовий проспект та площа Визволення. У парку Героїв – нова головна ялинка міста, казкові звірі, санчата і новорічні іграшки. А 19 грудня, до Дня Святого Миколая, тут встановлять велику сцену, на якій виступатимуть кращі колективи міста.

Голова Громадської ради при виконкомі міськради Олександр Вілкул поєднав зусилля міської влади та промислових підприємств для створення у Кривому Розі нової ілюмінації. Важливо, що більшість елементів (крім ялинок) будуть постійно прикрашати місто й тішити криворіжців, а сюжети відеомеппінгу на будівлі театру імені Шевченка будуть змінюватися залежно від пори року, свят тощо.
Виступаючи на святі «Добре місто запалює вогні», Олександр Вілкул сказав: «Разом із Костянтином Павловим ми започаткували цей проєкт, щоб наше рідне місто було яскравим. Я дуже гордий, що все так вдало реалізовано. Щира вдячність усім, хто долучився до реалізації такого яскравого проєкту».

Олександр Вілкул разом із дітьми й дорослими, які зібралися на свято, відрахували зворотній відлік — і святкове вбрання площі Володимира Великого засяяло різнобарвними вогниками.
Говорячи про нову ілюмінацію, Олександр Вілкул зазначив: «Кривий Ріг і криворіжці гідні такої краси! І кожен із нас переконаний у тому, що у нашого рідного міста великі перспективи для розвитку та процвітання».

На площі перед Палацом культури «Мистецький» гостей свята зустрічали Дід Мороз, Снігуронька та інші казкові герої. Біля ялинки ростові ляльки-аніматори запрошували всіх охочих зробити фото.

Для присутніх влаштували яскраве шоу з участю кращих творчих колективів. Зокрема, звучали веселі мелодії у виконанні джаз-бенду «Джаз-Кейк» Криворізької музичної школи № 3 та чоловічого вокального ансамблю «Експромт» Криворізького музичного коледжу. Окрасою свята стали виступи солістів та ансамблів ПК «Мистецький» — Миколи Клінецького, ансамблю народного танцю «Горняк», народного вокального ансамблю «Факультет».