Залучення студентської молоді до програм академічної мобільності: у місті залучають студентів до проєктів «Корпусу солідарності»

В межах поширення інформації про можливості залучення студентської молоді до програм академічної мобільності та волонтерської діяльності, співробітниками відділу підтримки локальних груп активностей мешканців КП "Інститут розвитку міста Кривого Рогу" надано ряд консультації студентам Криворізького державного педагогічного університету та Криворізького держаного інституту економіки та торгівлі.

Зокрема студентка спеціальності 075 «Маркетинг» ДУЄТ Трифонова Дарина зацікавилася програмою «Європейського корпусу солідарності: індивідуальне волонтерство».

Студенти мають можливість залучитися до участі у різноманітних проєктах «Корпусу солідарності» за одним з десяти напрямів, серед яких: інклюзія, захист довкілля, інтеграція біженців та мігрантів, культура, спорт. Особливості програми полягають в активізації мовної практики, унікального досвіду волонтерства, спільно з представниками понад 26 країн учасниць програми.