Місто створює комфортні умови для навчання школярів. У 2022 році будуть виконані капремонти у 9 навчальних закладах, поточні ремонти проводяться у всіх школах

У всіх криворізьких закладах освіти створюються комфортні умови для навчання дітей. У 2022 році на утримання та розвиток освітніх закладів в міському бюджеті передбачено майже 3,9 млрд. грн.

Під час робочої поїздки, перший заступник міського голови Євген Удод відвідав загальноосвітню школу №17 де коштом міста капітально відремонтовано дах. Будівельники прибрали аварійні перекриття, облегшили конструкції. Провели монтаж водостоку та настил проф. листа. Відремонтували вентиляційні канали та димоходи. Закріпили скобами кріплення покрівлі та провели реставрацію карнизу. Поштукатурили та пофарбували фасад, встановили слухові вікна. Директор школи Ольга Лагутіна сказала: «Вчителі та майже 200 наших учнів вдячні місту за такий новорічний подарунок! Наша школа вже в «поважному віці» і потребує підтримки і дуже приємно, що рідне місто піклується про нас».

Євген Удод підкреслив: «Освіта - найбільша галузь соціально-культурної сфери. На її утримання та розвиток у цьому році ресурс збільшено на 535 млн грн і передбачається майже 3,9 млрд грн, або - 40% від обсягу всіх видатків. З них - понад 45 млн. грн планується спрямувати на проведення енергоефективних заходів, капітальні ремонти покрівель, приміщень, фасадів. Також, з міського бюджету виділять кошти на благоустрій територій та придбання обладнання для закладів освіти. У місті школи не закриваються, а капітально ремонтуються та відновлюються. Крім того, з міського бюджету у поточному році понад 40 млн грн додатково враховано на збільшення вартості харчування школярів».

У сімнадцятій школі завдяки підтримці міста у 2019 році відремонтували м’яку покрівлю над шкільними майстернями, яку повністю зруйнувало вітром і градом. Також, за кошти міського бюджету був розроблений проєкт ремонту стелі між покрівлею та другим поверхом у головного корпусі школи.

Довідково: криворізькі педагоги своєчасно і в повному обсязі отримують заробітну плату та кошти на оздоровлення. Крім того, у рамках програми Вілкула-Павлова для вчителів збережені всі надбавки, а для школярів - безкоштовне харчування учнів 1-4 класів та всіх дітей пільгових категорій. Також, міська влада зберегла допомогу батькам в оплаті харчування в дитячих садках - 50% вартості оплачується з міського бюджету.