У 2021 році міською програмою з часткової компенсації на оплату послуг тепло- і водопостачання скористалася рекордна кількість криворіжців - майже 150 тис. мешканців

Сьомий рік поспіль у Кривому Розі працює муніципальна програма за якою мешканцям надається часткова компенсація на окремі види житлово-комунальних послуг. Отримати її мають право понад 20 категорій криворіжців.

За час дії програми з міського бюджету на підтримку криворіжців, за заявами містян, спрямовано понад 432,7 млн грн.
«У Кривому Розі продовжується системна робота з соціальної підтримки криворіжців. За програмою Вілкула-Павлова у 2021 році часткову компенсацію на оплату послуг тепло- і водопостачання та на оплату комунальних послуг отримали 147 406 тис. криворіжців. З минулого року суму компенсації збільшено удвічі й вона складає 1000 грн. Незважаючи на складну економічну ситуацію в країні та місті, такий вид допомоги передбачено і на 2022 рік. Сума її не зменшиться, вона залишиться 1000 грн. Ця допомога просто необхідна криворізьким сім’ям», - зазначила директор департаменту соціальної політики Інеса Благун.

Перелік громадян, які мають право на компенсацію, не змінився. Як і у попередні роки, ця допомога одноразова, надається один раз на одне домогосподарство, незалежно від кількості зареєстрованих у приміщенні громадян, які мають право на таку компенсацію, на один вид послуги. Мешканці гуртожитків мають право на отримання компенсації на два види послуг по 500 грн – на утримання будинку та на теплопостачання чи водопостачання та водовідведення.

Оформити й отримати матеріальну допомогу криворіжці зможуть протягом року. У 2022 році вимоги до документів для оформлення часткової компенсації, не змінилися. «Необхідно лише подати заяву та довідку, що підтверджує статус пільговика: з місця навчання, з місця роботи в бюджетній організації, перебування на обліку у службі зайнятості та інші. Також, пред’явити оригінал паспорту, ідентифікаційного коду та посвідчення пільговика, а копії цих документів не потрібні»,- сказала Інеса Благун.

У департаменті соціальної політики зазначають, що у цьому році прийом документів від криворіжців на оформлення часткової компенсації на оплату послуг тепло - і водопостачання та на оплату комунальних послуг розпочнеться наприкінці опалювального сезону та триватиме до 1 грудня 2022 року.

Традиційно, як і в минулі роки, будуть організовані пункти прийому заяв на оформлення часткової компенсації, про що буде повідомлено додатково. Всі городяни, які звертаються за цим видом допомоги, обов’язково її отримають протягом року.