У Кривому Розі в січні в рамках міської соціальної програми отримають допомогу від міста майже тисяча городян

Незважаючи на величезне навантаження на місцевий бюджет, коли місто змушене оплачувати тепло для шкіл, садочків та інших бюджетних організацій за вдвічі більшими  тарифами через зростання цін на енергоносії, у Кривому Розі не скорочена жодна міська соціальна програма На січневому засіданні виконкому міської ради були розглянуті та підтримані всі рішення соціального спрямування. Майже тисяча криворіжців отримають допомогу з міського бюджету на суму 5,3 млн грн.

«У Кривому Розі продовжується системна робота із надання соціальної допомоги мешканцям. Ми продовжуємо підтримувати найбільш соціально незахищені категорії криворіжців, з турботою і шаною ставимося до учасників АТО та членів їх сімей, допомагаємо ветеранам та особам з інвалідністю, багатодітним сім'ям, чорнобильцям та афганцям. За останні роки, незважаючи на пандемію та кризу, у Кривому Розі не скорочена жодна міська соціальна програма. Всі вони спрямовані на підтримку мешканців нашого міста»,- зазначив Олександр Катриченко.

У Кривому Розі мешкає 2,6 тис дітей з інвалідністю та онкохворих. Кожній родині, в якій виховуються дітки з особливими потребами, за муніципальною програмою виплачується одноразова допомога в розмірі 10 тис. грн. Слід зазначити, що таку допомогу отримують, як діти з числа внутрішньо переміщених осіб, так і діти, захворювання яких перебуває у стадії ремісії. У січні 49 сімей отримають таку підтримку. У минулому році допомогу отримали 2653 дитини на загальну суму 26,5 млн грн.

«Кривий Ріг - єдине місто в Україні, що надає матеріальну підтримку всім без винятку родинам, які виховують дітей з інвалідністю. Крім одноразової допомоги на вирішення нагальних питань дітей, з початку 2022 року відновлюється виплата матеріальної допомоги на забезпечення дітей з інвалідністю підгузками. Розмір такої допомоги складає 12,5 тис грн., вже в січні її отримають 100 діток. Міська влада постійно знаходиться в діалозі з містянами, чує і враховує всі їх побажання та намагається допомогти тим, хто перебуває у скрутному становищі»,- підкреслила Інеса Благун.

У цьому році, як і у минулі роки, без уваги не залишаються криворіжці, які опинилися у скрутному матеріальному становищі та значно витратилися на лікування. 371 мешканець міста у січні отримає матеріальну допомогу від міста. На це буде спрямовано 1,5 млн грн. Упродовж минулого року таку підтримку від міста одержали 6342 мешканців міста на загальну суму 16,8 млн грн.

Також, триває робота, по підтримці криворізьких родин щодо оплати за житлово-комунальні послуги. У січні часткову компенсацію отримають мешканці міста, які звернулися за нею наприкінці листопада 2021 року. Взагалі, у минулому році часткову компенсацію на оплату житлово-комунальних послуг отримали 147 406 криворіжців на її виплату з міського бюджету спрямовано 147,4 млн грн. Нагадаємо, що з початку 2021 року розмір такої допомоги було збільшено у два рази й вона склала 1000 грн.